czw., 04.04.2024

Gra muzealna

Zamyszkuj w Muzeum Warszawskiej Pragi – wielkanocne bingo

Znacie grę w bingo? W wersji muzealnej, polega ona na tym, że odnajdujecie kolejne fragmenty obrazów i zdjęć ukrytych w Muzeum Warszawskiej Pragi. Pomoże Wam w tym myszka, która zamieszkała na czas Wielkanocy w muzeum. Sprawdźcie, co zamyszkowała w swoich norkach.

Podobnie jak w czasie Bożego Narodzenia, chcemy zachęcić Was do wyjścia z domu i odkrycia muzeum jako miejsca pełnego zabawy i zagadek.

W bingo najlepiej zagrać w drużynie. Dla najbardziej uważnych graczy czekają nagrody.

Dla kogo: dla całej rodziny, dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Akcja jest dostępna w godzinach otwarcia muzeum, 28 marca oraz od 2 do 7 kwietnia. W czwartek (28 marca, 4 kwietnia) udział bezpłatny, w pozostałe dni w cenie biletu.

Na zdjęciu: Myszka Miki, Edward Manitius, między 1926 a 1939, Kolekcja Muzeum Warszawy, fot. A. Czechowski