sob., 14.12.2019

1 zł

Zielone rzemiosło – Prototypowanie z tkanin alternatywnych | Pracownia Rzemieślnicza

Cykl Zielone rzemiosło to wykłady, warsztaty i debaty organizowane w ramach Pracowni Rzemieślniczej. Cykl promuje zrównoważone projektowanie dla prototypowania i poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych i materiałowych.

To autorski program Eweliny Czaplickiej Ruduchy. Na wykład zapraszamy projektantów, studentów szkół artystycznych, młodzież szkół ponadpodstawowych, pasjonatów, ludzi nowej fali rzemiosła, osoby szukające innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań.

Prowadząca: Ewelina Czaplicka-Ruducha, projektantka zaangażowana w program Projektowanie z rzemiosłem oraz zaproszeni goście.

GDZIE: Praski Penthouse, poziom 2 Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52
WSTĘP: 1 zł, bilety do pobrania w Muzeum i online na dwa tygodnie przed wydarzeniem
LIMIT MIEJSC: 12 osób

O Pracowni Rzemieślniczej i pełny program warsztatów na 2019 rok

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.