niedz., 28.07.2019

wstęp z biletem na wystawę czasową

Zmysły w mieście – spotkania rodzinne

Cykl sześciu spotkań skierowany jest do dzieci z deficytami intelektualnymi oraz całościowymi zaburzeniami rozwoju w wieku 5–8 lat. Zajęcia opowiadają o tym, jak człowiek odbiera miasto swoimi zmysłami. Poziom zmysłowy jest pierwszym etapem uczenia się dziecka, który obejmuje dotyk, słuch, wzrok, smak, propriocepcję, układ przedsionkowy, interocepcję. Rozwijanie tych zmysłów oraz ich integracja pozwala dziecku selekcjonować i łączyć docierające do niego informacje.

CZAS TRWANIA: ok. 45 min.

KOSZT: bilet wstępu na wystawę czasową (5 zł normalny, 3 zł ulgowy)

LICZBA UCZESTNIKÓW: maks. 15 osób, prosimy o rezerwacje na karolina.jusinska@muzeumwarszawy.pl

PROWADZENIE: Kinga Hamada, pedagożka specjalna