czw., 23.08.2018

Spacer
wstęp płatny

ZOO w Muzeum. Tajemnice warszawskich słoni | Spacer z opiekunem

W jubileuszowym miesiącu słonia Leona, w ramach cyklu ZOO w Muzeum, zapraszamy w czwartek 23 sierpnia na wyjątkowy spacer Tajemnice warszawskich słoni prowadzony przez opiekuna słoni ze Słoniarnia i Nosorożce Warszawskiego ZOO, Patryka Pycińskiego!

Chęć udziału należy zgłaszać w komentarzach w wydarzeniu.

Liczba miejsc jest ograniczona do 25 osób, do udziału w spacerze upoważnia bilet do Warszawskiego ZOO: https://zoo.waw.pl/wizyta-w-zoo/bilety (ze względu na możliwość kolejek do kas biletowych doradzamy wcześniejszy zakup biletu).