sob., 04.12.2021

wstęp bezpłatny

Zrób Sobie Prezent: ceramiczne broszki

Warsztat zdobienia ceramicznych broszek inspirowanych zabawkami-zwierzątkami z kolekcji Edwarda Manitiusa. Podczas warsztatów otrzymacie wykonane przez artystkę broszki wypiekane w glinie, które samodzielnie pomalujecie i udekorujecie, tworząc własne dzieło sztuki. Prowadząca służyć będzie pomocą i opowieścią o tym – czym jest praca w glinie i jak wielką radość niesie.

Zajęcia poprowadzi Barbara Kuczyńska, artystka prowadząca swoją pracownię Ceramiczny Kramik BaKu przy ul. Ząbkowskiej 39 na warszawskiej Pradze.

Dla kogo: bez ograniczeń wiekowych

Limit uczestników każdego warsztatu: 10

Wstęp wolny, wejściówki będą dostępne na tydzień przed wydarzeniem

Miejsce: poziom -1 (sala ze słuchowiskiem Bazar Różyckiego. Tam było wszystko) Muzeum Warszawskiej Pragi

Sprawdź inne wydarzenia w ramach Zrób sobie prezent.

Warsztaty Ceramiczna broszka i Zabawka na biegunach są częścią projektu Prawobrzeżni w 2021 r. i odbywają się dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.

Koncepcja i koordynacja: Jolanta Wiśniewska