sob., 04.12.2021

wstęp bezpłatny

Zrób Sobie Prezent w PraRzemce: przybornik ze skóry wtórnej i płótna

Przybornik przyda się amatorom rzemiosła do utrzymania porządku w swoich narzędziach. Może też posłużyć jako piórnik.

Wszystkie materiały zapewniamy na miejscu, a gotowe wyroby będzie można zabrać ze sobą do domu. Warsztat zamyka autorski cykl „Zielone Rzemiosło” nagrodzony I miejscem w XV edycji konkursu „Mazowieckie Zdarzenia Muzealne Wierzba” w kategorii Najlepszy projekt edukacyjny.

Dla osób, które nie będą mogły wziąć udziału w warsztacie przygotowaliśmy tutorial, który będzie opublikowany na stronie muzeum.

Prowadzenie: projektantka Ewelina Czaplicka Ruducha.

Dla kogo: młodzież i dorośli

Liczba uczestników: 10

Wstęp: wolny, obowiązują zapisy, rejestracja na tydzień przed wydarzeniem

Miejsce: 2 piętro (sala Penthouse) Muzeum Warszawskiej Pragi

Sprawdź inne wydarzenia w ramach Zrób sobie prezent.

Warsztaty Zrób sobie prezent w Prarzemce są częścią programu Pracowni Rzemieślniczej wyposażonej w narzędzia i maszyny pozyskane od warszawskich wytwórców w celu popularyzacji i transferu rzemiosła. Odbywają się dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.

Koncepcja i koordynacja: Katarzyna Chudyńska-Szuchnik.