wt., 21.02.2023

Debata
udział bezpłatny

Debata poświęcona pogłębionej diagnozie obszaru rewitalizacji

• Mieszkasz, pracujesz na Pradze-Północ, Pradze-Południe lub Targówku?
  • Interesujesz się prowadzonym od wielu lat procesem rewitalizacji na prawym brzegu Wisły?
  • Chcesz się dowiedzieć jakie są wnioski z prac nad pogłębioną diagnozą obszaru rewitalizacji?

Weź udział w debacie na temat procesu rewitalizacji w Warszawie!

Spotkanie organizowane jest przez Biuro Polityki Lokalowej – Wydział Rewitalizacji m.st. Warszawa.

Na spotkaniu Organizatorzy przedstawią wnioski z przygotowywanej diagnozy obszaru rewitalizacji oraz plany związane z opracowaniem Gminnego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do roku 2030.

Będzie też okazja do dyskusji na temat potrzeby kontynuacji procesu rewitalizacji po prawej stronie miasta.

Link do strony: architektura.um.warszawa.pl/-/debata-poglebiona-diagnoza