czw., 05.09.2019

Spacer

Dzicz na Pradze. Spacer po rezerwacie Olszynka | Mikroodkrycia geograficzne

Praga to najgęściej zaludniona dzielnica w Warszawie. Nie każdy jednak wie, że tuż przy granicy Pragi znajduje się prawdziwy rezerwat przyrody, który jeszcze nie tak dawno był niedostępny dla zwiedzających. W ramach popołudniowego spaceru z cyklu „mikroodkrycia geograficzne” wybierzemy się do rezerwatu Olszynka Grochowska. Gościem specjalnym spaceru będzie Adam Markuszewski, prowadzący Leśne Spacery Rozwojowe.
Zbiórka o 17.30 na dworcu Warszawa Wschodnia w hali głównej pod kawiarnią.
Należy mieć na uwadze konieczność zakupu biletu na przejazd pociągiem (wystarczy karta miejska).

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.