śr., 28.02.2018

Fab Lab Orange | Dla rzemieślników i projektantów

Prototypownia, Strefa druku 3D, Strefa Elektroniki, Strefa Szycia, Stolarnia, Pracownia CNC. To wszystko składa się na warszawski Fab Lab, którego wyposażenie i możliwości poznamy w trakcie wizyty studyjnej.

Spotkanie skierowane jest głównie do rzemieślników i projektantów (studentów oraz absolwentów Wydziału Wzornictwa ASP w Warszawie) współpracujących ze sobą w ramach programu edukacyjnego „Projektowanie oparte na rzemiośle”. Jeśli jednak jesteś rzemieślnikiem bądź projektantem, który jeszcze z nami nie współpracował, również zapraszamy!

Podczas wizyty poznasz wyposażenie warsztatów zorganizowanych w ramach Fab Lab Orange. Dowiesz się więcej o wykorzystaniu nowych technologii w tradycyjnym rzemiośle, koncepcji pracy interdyscyplinarnej, światowych trendach.  Spotkanie ma być próbą inspiracji do tworzenia i korzystania z nowych technologii, która jest bardzo często łatwo dostępna. Wystarczy postawić pierwszy krok.

Udział w wizycie studyjnej jest bezpłatny

Zgłoszenia mailowe bądź telefoniczne do 25 lutego: katarzyna.chudynska-szuchnik@muzeumwarszawy.pl albo 22 518 34 07

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy

Więcej o fab labie: https://fablabtwarda.pl/poznaj-fablab/