sob., 13.02.2021

Wstęp bezpłatny

Historia kołem się toczy. Warsztaty rodzinne | ONLINE

Grafika. Na beżowym tle napis urodziny Pragi w Muzeum Warszawskiej Pragi

Świętujmy rodzinnie 373 urodziny Pragi. Wspólnie zakręcimy kołem praskiej historii i przeniesiemy się w czasy królów.

Rodziny zainteresowane udziałem w warsztatach online prosimy o wiadomość mailową na adres karolina.jusinska@muzeumwarszawy.pl. Zgłoszenia można przesyłać do 12 lutego lub do wyczerpania miejsc. Zadecyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach jest informacja zwrotna od pracownika muzeum.  Dzień przed warsztatami prześlemy link do spotkania na platformie ZOOM.

DLA KOGO: rodziny z dziećmi w wieku od 6 do 8 lat
LIMIT OSÓB: 20 osób
MIEJSCE: platforma ZOOM
Wydarzenie bezpłatne

Warsztat organizowany w ramach Urodzin Pragi. Odkryj więcej wydarzeń.