pt., 19.07.2019

Koncert Criminal Tango | Scena letnia na Pradze

Zapraszamy na koncert Criminal Tango w ramach projektu Scena letnia na Pradze!

„Siedem kaszkietów po Brzeskiej mknie
Zaczyna się życie, a kończy dzień!”

Okolice Bazaru Różyckiego to niewyczerpane źródło anegdot i historii: o Wicusiu Marynarzu i jego słynnym lokalu, o cwaniakach kantujących w trzy karty, o bójkach apaszów, o tych spełnionych i o tych niespełnionych miłościach młodych kochanków… lub po prostu o naszej ukochanej Warszawie. To właśnie w tych okolicach, siedząc całą ferajną Criminal Tango szukamy inspiracji, które zaserwujemy w muzyce na wyjątkowym koncercie w Muzeum Warszawskiej Pragi.

Criminal Tango to zgraja stołecznych obiboków grających mieszankę punk rocka, rock’n rolla i neo-swingu. Zespół istnieje od 2010 roku i w swoim dorobku mają demo „Warszawscy Bikiniarze”, dwa albumy „W granicach rozsądku” i „Kulturę za kulturę” oraz EPkę „Sztuka jest Sztuka”. Po dwuletniej przerwie wrócili na scenę z nowym materiałem.

Więcej o Scenie letniej na Pradze oraz program na lipiec
Kontakt w sprawie dodatkowych informacji: patrycja.labus-sidor@muzeumwarszawy.pl

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.