Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

niedz., 14.07.2019
14:00–15:30

Koncert
Muzeum Warszawskiej Pragi
1 zł

Koncert EnCORE – Music with No Borders – Muzyka Bez Granic | Scena letnia na Pradze

Muzyka nie ma granic. Sama z siebie gromadzi ludzi, daje wytchnienie, zamienia łzy w uśmiech, bez względu na kolor skóry, religię, język czy poglądy polityczne. A gdybyśmy tak świadomie wykorzystali tę potężną moc dźwięków i systemowo wykorzystali ją do przeciwdziałania nienawiści, strachowi i różnego rodzaju uprzedzeniom?

 

Koncert ORKIESTRA – MIĘDZYNARODOWY ORGANIZM
Międzynarodowa orkiestra składająca się z członków enCORE, Kameralnej N-Harmonii oraz studentów Royal Academy of Music wykona specjalnie przygotowany repertuar. Głównym punktem koncertu będzie premiera utworu skomponowanego wspólnie przez muzyków różnych narodowości specjalnie z okazji wydarzenia Music with No Borders.

 

Pełen program EnCORE – Music with No Borders – Muzyka Bez Granic na portalu Facebook

 


 

Więcej o Scenie letniej na Pradze oraz program na lipiec
Kontakt w sprawie dodatkowych informacji: patrycja.labus-sidor@muzeumwarszawy.pl

 


 

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.

 


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.