Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

sob., 13.07.2019
18:30–21:00

Koncert
Muzeum Warszawskiej Pragi
1 zł

Koncert EnCORE – Music with No Borders – Muzyka Bez Granic | Scena letnia na Pradze

Muzyka nie ma granic. Sama z siebie gromadzi ludzi, daje wytchnienie, zamienia łzy w uśmiech, bez względu na kolor skóry, religię, język czy poglądy polityczne. A gdybyśmy tak świadomie wykorzystali tę potężną moc dźwięków i systemowo wykorzystali ją do przeciwdziałania nienawiści, strachowi i różnego rodzaju uprzedzeniom?

 

godz. 18:30 – Koncert WSPÓŁBRZMIENIA
Koncert będący efektem współpracy zespołu wokalnego Emotivo oraz Kapeli Niwińskich.

godz. 19:30 – Jam Session NEW WAYS IN CLASSICAL MUSIC
Muzycy z programu enCORE wraz z członkami zespołu Bastarda spotkają się na jednej scenie, by podczas wspólnego improwizowania odkrywać swoje podobieństwa i różnice, przekraczając jednocześnie granice tradycyjnej prezentacji muzycznej.

 

Pełen program EnCORE – Music with No Borders – Muzyka Bez Granic na portalu Facebook

 


 

Więcej o Scenie letniej na Pradze oraz program na lipiec
Kontakt w sprawie dodatkowych informacji: patrycja.labus-sidor@muzeumwarszawy.pl

 


 

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.

 


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.