czw., 08.08.2019

Koncert: Octopus Ride | Scena letnia na Pradze

Octopus Ride to młoda warszawska kapela, powstała w 2015 roku. Nazwa zespołu pochodzi od piosenki pierwszego wokalisty i gitarzysty zespołu Pink Floyd – Syda Barretta. Gramy szeroko pojęty rock, z wpływami psychodelii, bluesa, funku… ogólnie klimaty mocniejsze i lżejsze, vintage z inspiracjami muzycznymi z lat 60, 70 i 80.

Podczas koncertu 8 sierpnia w Muzeum Warszawskiej Pragi zaprezentujemy przekrojowy, w pełni autorski materiał zarówno piosenki starsze z mocniejszym uderzeniem, jak i zupełnie nowe, nieco lżejsze odwołujące się do najlepszych tradycji rocka. Będzie też okazja do posłuchania naszego ostatniego singla „Wdzięk” oraz premierowej piosenki „Nocą”.

Skład zespołu:

Mateusz Michalski – wokal
Łukasz Wierzchosławski – gitara
Mateusz Derecki – bas
Mateusz Sierżant Dobkowski – klawisze, wokal wspierający
Stanisław Gierach – perkusja

Więcej o Scenie letniej na Pradze oraz program na sierpień
Kontakt w sprawie dodatkowych informacji: patrycja.labus-sidor@muzeumwarszawy.pl

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.