Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

sob., 22.04.2023
11:00–15:00

Warsztaty
Muzeum Warszawskiej Pragi
50 zł

Manufaktura szewska – chodaki

Warsztaty z własnoręcznego tworzenia klasycznych chodaków z projektantką Eweliną Czaplicką-Ruduchą. Każda z uczestniczek sama przygotuje własną parę modelując i montując skórzaną cholewkę do drewnianych spodów.

Na warsztatach dysponujemy kopytami (do modelowania cholewki) w rozmiarach 36 – 41. Udostępniamy potrzebne materiały. Wykonane przez siebie chodaki każda uczestniczka zabierze ze sobą.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

UWAGA: Po zakupie biletu (najpóźniej do 12 marca) należy napisać e-mail z rozmiarem buta na adres katarzyna.chudynska-szuchnik@muzeumwarszawy.pl. Według podanego rozmiaru zostaną przygotowane drewniane podeszwy. Osoby, które nie przyślą informacji o rozmiarze otrzymają losowo wybrane podeszwy.

Drugi termin warsztatów: 1 kwietnia (sobota), godz. 11.00 – 15.00

Lokalizacja: poziom -1, Pracownia Rzemieślnicza PraRzemka

Bilety w sprzedaży od 7 marca do 12 marca.


Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu m.st. Warszawy w ramach realizacji przedsięwzięć rewitalizacyjnych.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.