Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

niedz., 17.12.2017
10:30–13:00

Zajęcia rodzinne
Muzeum Warszawskiej Pragi
Wstęp wolny

Pierogi na święta i nie tylko | warsztaty kulinarne

Tematem kulinarnych warsztatów rodzinnych będą pierogi – wyrób tradycyjny, któremu podczas spotkania postaramy się nadać mniej typowy wygląd i smak. Podczas przyrządzania uczestnicy będą mogli popisać się swoją kreatywnością, komponując różne zestawy kolorów ciasta oraz rodzaju wypełnienia.

Etap prac kuchennych uwieńczy wspólny posiłek złożony z przygotowanych przysmaków. Do tego zapewniany ciepłe i zimne napoje oraz oczywiście wspaniałą atmosferę.

Na tę edycję warsztatów kulinarnych zapraszamy rodziców lub opiekunów z dziećmi w wieku od 3 lat. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.

Razem z cafe & bistro Niebieski Syfon startujemy z nową atrakcją w Muzeum Warszawskiej Pragi rozpoczynamy Praskie Warsztaty Kulinarne. Będą się one odbywać cyklicznie, raz na dwa lub trzy tygodnie. Podczas warsztatów będziemy zgłębiać tajniki warszawsko-praskiej kuchni, i tej dawnej, i tej nowszej.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.