niedz., 17.12.2017

Zajęcia rodzinne

Pierogi na święta i nie tylko | warsztaty kulinarne

Tematem kulinarnych warsztatów rodzinnych będą pierogi – wyrób tradycyjny, któremu podczas spotkania postaramy się nadać mniej typowy wygląd i smak. Podczas przyrządzania uczestnicy będą mogli popisać się swoją kreatywnością, komponując różne zestawy kolorów ciasta oraz rodzaju wypełnienia.

Etap prac kuchennych uwieńczy wspólny posiłek złożony z przygotowanych przysmaków. Do tego zapewniany ciepłe i zimne napoje oraz oczywiście wspaniałą atmosferę.

Na tę edycję warsztatów kulinarnych zapraszamy rodziców lub opiekunów z dziećmi w wieku od 3 lat. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.

Razem z cafe & bistro Niebieski Syfon startujemy z nową atrakcją w Muzeum Warszawskiej Pragi rozpoczynamy Praskie Warsztaty Kulinarne. Będą się one odbywać cyklicznie, raz na dwa lub trzy tygodnie. Podczas warsztatów będziemy zgłębiać tajniki warszawsko-praskiej kuchni, i tej dawnej, i tej nowszej.