Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

śr., 06.06.2018
06:00–07:00

Spacer
Muzeum Warszawskiej Pragi
Wstęp 5 zł

Ranne ptaszki w Skaryszaku | Spacer ze Stanisławem Łubieńskim

Stanisław Łubieński, fot. Tomasz Kaczor

Warszawa o 6 rano to miasto marzeń. Ciche, puste, dobrze skomunikowane. O tej porze słońce stoi już dość wysoko, ale niewiele warszawianek i warszawiaków śpieszy się z wyjściem z domu. Zapraszamy na spacer w jednym z najpiękniejszych i przyrodniczo najciekawszych parków stolicy – Parku Skaryszewskim. Przekonacie się państwo, że duża dawka, świeżego porannego powietrza i śpiew ptaków działają na naszą psychikę lepiej niż wszystkie reklamowane suplementy diety.

Spacer poprowadzi Stanisław Łubieński – pisarz i kulturoznawca. Debiutował reportażem historycznym „Pirat stepowy”, biografią ukraińskiego przywódcy Nestora Machno. Swoją pasją ornitologiczną dzieli się w książce „Dwanaście srok za ogon”, za którą czytelnicy uhonorowali go nagrodą NIKE 2017.

Bilety do kupienia on-line i w kasie muzeum.

Wydarzenie towarzyszące wystawie czasowej 90. urodziny warszawskiego ZOO


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.