wt., 29.10.2019

wstęp w ramach biletu na wystawę „Praga sensorycznie”

Relaksacje multisensoryczne: sensytywnie | „Praga sensorycznie”

Zapraszamy zainteresowanych do udziału w spotkaniach, podczas których ciało, umysł, zmysły, myśli otrzymają zadania uczące nowych form poznawania rzeczywistości.

Razem z instruktorką ruchu Justyną Wielgus nauczymy się nowych sposobów doświadczania świata i nas samych. Włączymy wszystkie zmysły – wzrok, słuch, dotyk, smak i zapach, by odkryć nową perspektywę, współprzeżywać, odnaleźć inne sposoby na rozmowę. Wyjdziemy poza utarte sposoby odczuwania i komunikacji. Potraktujemy ćwiczenia jako wstęp do nauki nowego języka.

Prowadząca Justyna Wielgus to performerka, współtwórczyni konceptów spektakli i akcji performatywnych, pedagożka teatru. Na co dzień pracuje w Teatrze 21. W ramach Centrum Sztuki Włączającej: Downtown, pomysłodawczyni Pola Ruchu. Współpracuje z Lotte van den Berg w ramach „Building conversation” oraz w ramach Third Space i najnowszego projektu „Dying Together”.

Zajęcia organizowane dzięki wsparciu Fundacji LOTTO.

Kiedy: 8 października (wtorek), 15 października (wtorek), 22 października (wtorek), 29 października (wtorek), 5 listopada (wtorek), godz. 16.30
Czas trwania: ok. 75 min.
Dla kogo: uczestnicy od 14 roku życia
Liczba miejsc: 15 osób
Wstęp: w ramach biletu na wystawę czasową „Praga sensorycznie” (bilet normalny 5 zł, bilet ulgowy 3 zł) dostępne w kasie Muzeum Warszawskiej Pragi
Informacji udziela: Karolina Jusińska kuratorka wystawy „Praga sensorycznie”,