niedz., 27.11.2022

Spacer
EkoEksperymentarium
5 zł

Spacer śladem zielonych i ekologicznych inicjatyw Pragi-Północ | „EkoEksperymentarium”

Uczyńmy Pragę bardziej eko!

Mieszkanki i mieszkańcy Pragi coraz częściej biorą sprawy związane z najbliższym otoczeniem w swoje ręce. Przyjmuje to zarówno formę zorganizowanych działań wspólnoty mieszkaniowej, projektów realizowanych dzięki Budżetowi Obywatelskiemu, jak i miejskiej partyzantki.

Szlakiem proekologicznych działań po podwórkach, skwerach i ulicach Pragi poprowadzi nas Krzysztof Michalski.

Informacje praktyczne

Liczba uczestników: 25 osób

Prowadzący: Krzysztof Michalski

Bilety dostępne w kasie Muzeum Warszawskiej Pragi i online.

Wydarzenie odbywa się w ramach wystawy „EkoEksperymentarium”.