Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

sob., 23.06.2018
19:00–20:00

Spektakl
Muzeum Warszawskiej Pragi
Wstęp wolny

Spektakl „Dom“ Teatru Baj

Spektakl "Dom" Teatru Baj

Dom wydaje się czymś prostym i dobrze znanym. Okazuje się, że każdego z nas z tym pojęciem łączą jednak inne doświadczenia, wspomnienia i pragnienia. Przyjrzymy się idei „domu” i skojarzeniom, które uruchamia. Szczególnie ważne jest dla nas doświadczenie mieszkańców Pragi w momencie trwania Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy. Chcemy przyjąć perspektywę naszych praskich sąsiadów, dla których „dom” jako przestrzeń podlega właśnie transformacji, staje się czymś ruchomym.

https://teatrbaj.pl/movies/dom/

Reżyseria: Sebastian Świąder
Scenariusz: Justyna Lipko-Konieczna i Sebastian Świąder
na podstawie rozmów z mieszkańcami Pragi przeprowadzonymi przez zespół: Elżbietę Biedę, Malwinę Czekaj, Hannę Kinder-Kiss, Justynę Lipko-Konieczną, Michała Karczewskiego, Pawła Majchrowskiego, Sebastiana Świądra, Marka Zimakiewicza oraz na podstawie aktorskich improwizacji.

Obsada: Elżbieta Bieda, Malwina Czekaj, Hanna Kinder-Kiss, Marek Zimakiewicz, Michał Karczewski (gościnnie), Paweł Majchrowski (gościnnie).

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m. st. Warszawy do 2022 roku.

Spektakl powstał w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Pedagogów Teatru.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.