czw., 11.03.2021

Oprowadzanie
Wstęp bezpłatny

Spotkanie z ekspertem: Fotografie Mikołaja Grynberga

Czarno białe zdjęcie dziewczynki. Wokół pomarańczowy napis Warszawiacy Fotografie Mikołaja Grynberga

W ramach wystawy czasowej prezentujemy dwa cykle fotografii Mikołaja Grynberga, które powstały w latach 2003 i 2004-2007. Cykl „Czas pokaże” pokazuje młodych ludzi u progu dorosłości. Cykl „Zawodowcy” ukazuje natomiast praskich rzemieślników i kupców w miejscach ich pracy.

W czwartek przyjrzymy się im wspólnie z Aleksandrą Karkowską-Rogińska, edukatorką Muzeum Warszawskiej Pragi.

Jednocześnie zapraszamy na działania rodzinne na wystawie w najbliższy weekend.

Oprowadzanie trwa 20 minut. Przewidujemy trzy wejścia na oprowadzanie: 18.00, 18.20, 18.40.