wt., 26.11.2019

10 zł / rezerwacja telefoniczna lub emailowa

Stoi na stacji lokomotywa | Muzeum nie gryzie

„Nagle – gwizd! Nagle – świst! Para – buch! Koła – w ruch!” Ciężka i ogromna lokomotywa zawiezie nas z Petersburga na warszawską Pragę. „Tak to to, tak to to”, przemierzając kolejne instalacje na wystawie „Praga sensorycznie” poznamy historię tej części miasta z przełomu XIX i XX wieku.

Dla kogo: dla dorosłego z dzieckiem/dziećmi do 2 roku życia
Rezerwacja: rezerwacje przyjmowane są na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kolejnych zajęć:
e-mail karolina.jusinska@muzeumwarszawy.pl lub pod nr tel. 22 518 34 16
Liczba miejsc: 20 osób (dorosłych i dzieci)
Wstęp: 10 zł od osoby dorosłej

O „Muzeum nie gryzie”

Trzy różne muzea – jedna wspólna akcja! Muzeum Azji i Pacyfiku, Muzeum Łazienki Królewskie oraz Muzeum Warszawskiej Pragi zapraszają do udziału w cyklu spotkań – „Muzeum nie gryzie”! Zarezerwuj miejsca na warsztatach i baw się dobrze całą rodziną!

Pełny program wydarzeń