Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

sob., 03.12.2022
11:00–12:30

Warsztaty
Muzeum Warszawskiej Pragi
10 zł

Warsztaty: choinki z wosku | Zrób sobie prezent

Jesienno-zimowe wieczory to idealny moment, by ocieplić swoje wnętrze. Świętnie sprawdzi się przy tej okazji światło świec i pachnące dekoracje. Jak je stworzyć od początku do końca dowiecie się w czasie warsztatów z Panem Szymonem. Z pachnących plastrów pszczelego wosku stworzymy kilka świec, rożnych od siebie kształtem i rozmiarem. Stworzymy z nich dekoracje, które pełne suszu, owoców natury i faktur wprawią nas w ten coraz bardziej świąteczny nastrój.

W czasie zajęć będziemy korzystali z więzy pszczelej, bawełnianych i jutowych knotów, plastrów drewna i wielu innych dodatków, jakie daje nam przyroda o tej porze roku – co ważne, tylko naturalnych, bo jak pewnie wiecie, bądź nie – wcale nie trzeba używać plastiku, by świat wokół nas był piękny.

Zajęcia są przeznaczone dla rodzin z dziećmi od 4 roku życia.

Prowadzenie: Szymon Gotowski

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Liczba miejsc: 15

Udział na podstawie płatnych biletów (dostępne online i w kasie biletowej).

Lokalizacja: Muzeum Warszawskiej Pragi, poczekalnia


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.