sob., 08.06.2024

Warsztaty makijażowe „Piękno kobiety kryje się w detalach”

W ramach współpracy barterowej z uczestniczką spotkań sieciujących „Praskie Babki”, Aloną Suchodolską, zapraszamy na warsztaty makijażu.

Uczestniczkami spotkania mogą być kobiety i dziewczyny w wieku 14-99 lat.

Na tych warsztatach wykonamy makijaż na sobie, krok po kroku, z indywidualnym podejściem do każdej uczestniczki uwzględniając charakterystyczne cechy osobiste.

Omówimy podstawy makijażu dziennego oraz podkreślimy naturalne piękno. Porozmawiamy o pielęgnacji cery, niezbędnych kosmetykach, pędzlach  i technikach wykonywania makijażu na sobie.

Na tym spotkaniu będą dostępne kosmetyki do dyspozycji uczestniczek.

Uczestniczki warsztatów otrzymają dyplom ukończenia ekspresowego kursu. Dodatkowo zaplanowano pamiątkową niespodziankę dla każdej kursantki i wspólne zdjęcie.

Ważne: na spotkanie należy zabrać swoje lusterko (takie które można postawić na stole). Warto zabrać swoje kosmetyki/pędzle, ale jeśli osoba takiego sprzętu nie ma, można przyjść bez nich.

Koszt warsztatów: 50 zł/os.

Link do zapisów: Piękno kobiety kryje się w detalach – warsztaty makijażu dla siebie | BeautyDrugs.pl

O prowadzącej: Alona Suchodolska – ekspert w dziedzinie makijażu. Certyfikowany PRO MAKEUP ARTIST. Wykładowca. Organizator licznych szkoleń i pokazów z zakresu makijażu i stylizacji fryzur. Wystawca i mentor na targach branżowych i eventach.

Właściciel marki osobistej GOOD LUCK MUA.

Wyłączny dystrybutor profesjonalnej włoskiej marki kosmetycznej BEAUTYDRUGS w Polsce i akcesoriów CTR.

Instagram @beautydrugs_pl @goodluck_mua

Informacje organizacyjne: w razie potrzeby Szkoleniowiec wystawia fakturę za szkolenie. Aby otrzymać fakturę należy podać dane swojej firmy wypełniając formularz zakupu na stronie www.beautydrugs.pl

Kontakt i dodatkowa informacja: + 48 883 222 255 lub
w wiadomości prywatnej na profilu Instagram: @beautydrugs_pl