czw., 29.08.2019

Wokół „Rezerwatu” – o rewitalizacji i gentryfikacji

Film „Rezerwat” Łukasza Palkowskiego był po premierze przyjmowany jako prawdziwy, surowy obraz warszawskiej Pragi. Czy takim właśnie jest? I jak – jeśli w ogóle – są w nim przedstawione zagadnienia rewitalizacji i gentryfikacji? Będziemy o tym rozmawiać na spotkaniu, podczas którego obejrzymy również fotosy i stopklatki z filmu.
Spotkanie organizowane w ramach cyklu „Wokół rewitalizacji”.

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.