sob., 28.05.2022

Wernisaż
udział bezpłatny

WOLNOŚĆ | wystawa prac uczennic/uczniów z Wielokulturowego Liceum im. Jacka Kuronia

W ramach sąsiedzkiej współpracy oddaliśmy licealistom i licealistkom z pobliskiej szkoły przestrzeń sali konferencyjnej. Od 28 maja do 19 czerwca będziemy tam prezentować efekty wspólnego przedsięwzięcia społeczności uczniowskiej.

W krótkich słowach na to wydarzenie zapraszają organizatorki i organizatorzy przedsięwzięcia.

Jesteśmy uczennicami/uczniami z Wielokulturowego Liceum im. Jacka Kuronia. Wraz z nowymi uczniami i uczennicami, które przyjechały z Ukrainy, organizujemy wystawę o tematyce „Wolność”. Zapraszamy do zobaczenia rezultatów naszej wielomiesięcznej pracy w sobotę 28.05.2022 roku o godz. 13.00 w Muzeum Warszawskiej Pragi.