sob., 07.12.2019

Zrób sobie prezent! Pakowanie prezentów

Coroczne wydarzenie „Zrób sobie prezent” w Muzeum Warszawskiej Pragi to idealny pretekst, by spędzić czas z najbliższymi i własnoręcznie wykonać podarunki dla siebie i osób, na których nam zależy. W związku z trwającą w muzeum wystawą czasową „Praga sensorycznie”, każdy z tych prezentów będzie ucztą dla zmysłów.

Każdy prezent stanie się cudowną niespodzianką dzięki pięknemu opakowaniu. Tego dnia możecie skorzystać z pomocy opiekuna stanowiska, który dołoży starań, by Wasze podarki były pięknie zapakowane.

Dla kogo: bez ograniczeń wiekowych
Wstęp: wolny
Miejsce: sala penthouse, budynek główny, poziom +2
Limit miejsc: bez limitu

Wydarzenie „Zrób sobie prezent” zostało zorganizowane dzięki wsparciu Fundacji LOTTO.

W dniu wydarzenia „Zrób sobie prezent” zwiedzanie wystawy stałej będzie bezpłatne. Wystawę czasową „Praga sensorycznie” będzie można zobaczyć za okazaniem biletu wstępu (bilet normalny 5 zł, bilet ulgowy 3 zł).

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.